"Wolontariusze, stażyści i my"

fot. an

CHCESZ POMÓC - ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM!

 

Fundacja Sławek oferuje swoim wolontariuszom możliwości rozwoju

i zdobycia doświadczenia w pracy z osobami wykluczonymi społecznie.

 

  • Dla każdego wolontariusza przygotowujemy indywidualny program wolontariatu i podpisujemy z nim umowę. Istnieje możliwość współpracy z nami on-line. Nasi wolontariusze zajmują się m.in odpisywaniem na listy skazanych, obsługą administracyjną i biurową projektów, realizacją zadań poradni rodzinnej oraz uczestniczą w realizowanych przez nas programach („Anioł Stróż”, „Świadectwa i rozmowy indywidualne”, "Wparcie dla rodzin" ). 

  • Zachęcamy także naszych wolontariuszy do pisania i realizacji autorskich projektów związanych z rozwojem świadczeń z zakresu pomocy postpenitencjarnej.

 

Wszystkie osoby zainteresowane pracą wolontaryjną w Fundacji Sławek proszone są o przesłanie listu intencyjnego, cv oraz wypełnionej ankiety  na adres – e-mail: biuro@fundacjaslawek.org

 

Dla czego warto być wolontariuszem ?

"Wolontariat daje mi ogromną satysfakcję - dzięki temu, że przychodzę pomagać osobom najbardziej zagrożonym wykluczeniem czuję ogromną radość. Często jest tak, że dopiero tu w Fundacji Sławek niektórzy zostali potraktowani po raz pierwszy z szacunkiem, życzliwością ...jak każdy z nas chciałby być traktowany...".

ania

nasza wolontariuszka

"Nabroiłem w życiu niemało, ale jakoś udało się wyjść na ludzi - wspomina nasz wolontariusz Norbert - teraz chcę spłacić swój dług...dlatego jestem u "Sławka", mało tego  już trzeci raz jestem Aniołem Stróżem, ja taki łobuziak!"

norbert

nasz wolontariusz

Please reload

"Wolontariusze na spotknaich dla rodzin"

fot. M . Łagodziński

Aktualnie szukamy wolontariuszy:

 

- zainteresowanych integracją społeczno-zawodową;

- grafików - do pomocy przy tworzeniu ulotek i plakatów;

- architekta - do zaprojektowania antresoli

Kontakt : biuro@fundacjaslawek.org

 

 

 

Dołącz do Nas! 

- zespół Fundacji „Sławek”

Wszystkim Wolontariuszom, którzy z nami współpracowali serdecznie dziękujemy!

  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic