​Jaki przestępca zasługuje na twój 1% podatku?

Taki, który chce zmienić swoje życie i dotychczasowe postawy. Który po uzyskaniu skutecznej pomocy zamiast popełniać kolejne przestępstwa będzie pomagał innym wyrwać się z zaklętego kręgu biedy, patologii i przestępczości.

Taki, który odkrył, że czynienie DOBRA ma większą moc niż działalność przestępcza! Taki, dla którego rodzina znów jest najważniejsza, a szacunek dla innych stał się nowym dogmatem. Taki, który poradził sobie z uzależnieniami i zerwał ze światem przestępczym. Teraz żyje godnie, trzeźwo i uczciwie pomagając innym!

Fundacja Sławek od 20 lat pomaga przestępcom w powrocie do uczciwego życia ucząc że ważniejsza od nienawiści jest miłość, a od przemocy szacunek i godność. Przez ten okres pomogliśmy ponad 11.000 osób! (SPRAWDŹ CO ROBIMY) Większość z nich nie popełniła więcej przestępstwa. Przeciwnie pomogła wyjść innym swoim kolegom z zaklętego kręgu przestępczości!

Jak mawia Prezes Fundacji Sławek Marek Łagodziński: "mnie nie interesuje jak żyłeś wcześniej, ważne jak chcesz przeżyć resztę swojego życia"

Pamiętaj: każdy z nas może zbłądzić! Każdy zasługuje też na drugą szansę!

Dziękujemy!

Fundacja Sławek