Ruszyła Społeczna Linia Wsparcia

🚸 Społeczna Linia Wsparcia ☎️ 0 800 440 440 ✅ Pon - Pt od 9:00 do 20:00

Potrzebujesz wsparcia? Porozmawiajmy...

Jeśli: 🔹 przytłaczają Cię codzienne problemy, 🔹 w związku z pandemią nasiliły się konflikty w rodzinie, 🔹 Ty lub Twój partner ryzykownie sięgacie po alkohol, 🔹 straciłaś / straciłeś pracę, 🔹 szukasz pomocy w związku z pobytem w więzieniu, 🔹 odczuwasz niepewność, stres, lęk. 🔹 masz niskie poczucie wartości, 🔹 doświadczasz mobbingu lub trudności w pracy, 🔹 czujesz się samotna/y i zagubiona/y, 🔹 masz obniżone poczucie pewności siebie, 🔹 doświadczyłaś/eś traumy w dzieciństwie, 🔹 chcesz poznać mechanizmy związku przemocowego, 🔹 masz toksyczne relacje z rodzicami czy rodzeństwem, 🔹 przychodzisz rozwód, rozstanie, 🔹 odczuwasz samotność/nie możesz się z nikim związać, 🔹 potrzebujesz wsparcia mediatora.

Szukasz Pomocy? Zadzwoń!

Bezpłatna infolinia 0 800 440 440

------------------------------------------------------------------------------

Społeczna Linia Wsparcia powstała z potrzeby kontynuacji niesienia pomocy jaką zauważyliśmy w Fundacji Sławek po wybuchu pandemii koronawirusa COVID19. Przymusowa izolacja oraz zamknięcie naszych dziennych ośrodków wsparcia spowodowało, że wielu z naszych dotychczasowych klientów straciło możliwość bezpośredniego kontaktu i nieodpłatnej pomocy specjalistów w tym psychologa, prawnika, terapeuty uzależnień, doradcy zawodowego czy rodzinnego.

W odpowiedzi na te potrzeby 27 marca uruchomiliśmy telefon kontaktowy służący uzyskaniu porady w zakresie konfliktów rodzinnych, kłopotów z uzależnieniem, poczucia osamotnienia czy też wsparcia po wyjściu z więzienia. Z czasem okazało się, że telefonów jest znacznie więcej niż zakładaliśmy i dotyczą szerszego spektrum problemów społecznych również związanych ze skutkami pandemii. Postanowiliśmy zatem działać i namówić innych specjalistów do wsparcia naszych działań. Tak powstała Społeczna Linia Wsparcia!

Dziś dzięki życzliwości Orange Polska otrzymaliśmy możliwość uruchomienia bezpłatnego numeru 0 800 440 440! Ale to nie wszystko ;) Dzięki Orange Polska Nasi specjaliści otrzymali także możliwość uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach uzupełniających dotyczących m.in. problematyki przemocy w rodzinie, procedury Niebieskiej Karty, pracy z osobami mającymi myśli samobójcze czy pomocy w zakresie uzależnień.

Dzięki niezwykle efektywnej współpracy Fundacja Sławek oraz Społecznikk z organizacjami zrzeszonymi w partnerstwie Przepis na Muranów Społeczna Linia Wsparcia rozpoczęła współpracę z 10 specjalistami z takich dziedzin jak psychologia, psychotraumatologia, terapia uzależnień, mediacje, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach czy coaching. Ich profesjonalizm, ciepło i umiejętność słuchania są filarem Społecznej Linii Wsparcia!

Nieocenionego wsparcia udzieliła nam także Fundacja Valores wspierając finansowo proces uruchomienia i wdrożenia Infolinii.

Dziękujemy i zapraszamy do korzystania z pomocy Społecznej Lini Wsparcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 -------------------------------------------------------------------------- Jeżeli podoba Ci się to co robimy i chcesz wesprzeć nasze działania możesz: ✅ - udostępnić ten post ✅ - przekazać potrzebującym informację o możliwości otrzymania wsparcia pod numerem 0 800 440 440 ✅ - wesprzeć poniższą zbiórkę pieniędzy na Społeczną Linię Wsparcia na facebooku ✅ - przekazać 1% podatku: Fundacja Sławek KRS 0000272518 ✅ - wesprzeć przekazując dowolną kwotę organizatorowi Społecznej Linii Wsparcia:

Fundacja Sławek 00-159 Warszawa ul. Andersa 13 KRS: 0000272518 Nr. Rach. bankowego: 84 1240 1109 1111 0000 0516 2673 Tytułem: "Darowizna na działania statutowe"

Dziękujemy! Do usłyszenia ☎️

Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic