Społecznik

Od stycznia 2020 roku zapraszamy wszystkich do naszej nowej inicjatywy na warszawskim Muranowie.

przestrzeń i my

O nas

Fundacja Sławek jest Organizacją Pożytku Publicznego, od 22 lat wspierającą osoby wykluczone w drodze od wykluczenia do samodzielności.

MAL

Miejsce Aktywności Lokalnej (MAL) to miejsce, które oprócz swojej codziennej działalności wspiera lokalne pomysły i działania społeczne. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu.

Społecznik

Społecznik jest MAL-em nastawionym na upowszechnianie dostępu do nauki, kultury, sztuki i samodoskonalenia. W naszych przestrzeniach odbywają się spotkania zespołów, warsztaty, szkolenia, odczyty, prezentacje, konferencje i wiele innych inicjatyw służących rozwojowi ludzi i społeczności.

Przestrzeń:

Społecznik to dwie przestronne w pełni wyposażone sale szkoleniowo-konferencyjne o powierzchni 50 m2 i 22 m2 mogące pomieścić odpowiednio 50 osób i 18 osób. Społecznik dysponuje także salą do spotkań indywidualnych 2 lub 3 osobowych, wspólną przestrzenią wypoczynkową oraz kuchnią.

Kontakt:

ul. Andersa 29