Wolontariusze AIESEC w Fundacji Sławek

21.06.2019

Od 9 czerwca do 17 lipca 2019 Fundacja Sławek gości wolontariuszy zrzeszonych w międzynarodowym stowarzyszeniu studentów AIESEC. Za współpracę na terenie polski odpowiada AIESEC Polska w reprezentowany przez studentów Szkoły Głównej Handlowe link>>>j!

Jest nam niezwykle miło gościć na Polskiej ziemi i współpracować ze wspaniałymi wolontariuszami:

Gabrieli z Kolumbii, Diego z Meksyku i MAX-em z USA! Dotychczas wykonaliśmy wspólnie ciężką pracę w ośrodku Przystań w Mieni wykonując drobne prace remontowe oraz niezbędne prace przy plantacji Goji Land! Kolejny tydzień upłynął w ośrodkach w warszawie gdzie uruchomiliśmy naukę języka hiszpańskiego dla naszych beneficjentów i polskich wolontariuszy, a także przeprowadziliśmy warsztaty przybliżające słuchaczom Kolumbię, Meksyk i Stany Zjednoczone Ameryki!

W najbliższym tygodniu w ramach programu KOMPAS zrealizujemy rejs edukacyjny na Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Do usłyszenia!