Akcja "Wiosenne porządki" w Mieni


Kochani!

W ośrodku przystań w Mieni rozpoczęliśmy wiosenną (r)Ewolucję! Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomagają uczynić ośrodek piękniejszym i przyjemniejszym dla mieszkańców. W szczególności podziękowania należą się naszej kierowniczce Krysi Żołyni za wielkie serce wkładane codziennie w pracę z naszymi mieszkańcami i lokalną społecznością, oraz Pawłowi, Tomkowi i Rafałowi za ogrom pracy jaki wykonali w ostatnich dniach. Dzięki temu całkowicie wyremontowaliśmy dwa pokoje noclegowe nadając im piękny, ciepły klimat.

Ale... mamy ambicję na więcej! Chcemy aby cały dom w Mieni wyglądał równie pięknie i czyściutko.

Dla tego zwracamy się do was drodzy przyjaciele i wolontariusze z prośbą o wsparcie!

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w akcji "Wiosenne porządki" zapraszamy do naszego ośrodka. W dniach 10-14 czerwca będziemy burzyć, wynosić, sprzątać, odkurzać, malować, naprawiać i jak mówi Pani Danusia "robić z tego miłość" :)

Zapraszamy wszystkich, którzy znają nasz ośrodek w Mieni i chcieliby przyczynić się do tego aby stał się jeszcze piękniejszym i przyjaźniejszym miejscem! Wszystkie ręce chętne do pracy mile widziane.

Dodatkową atrakcją będą niewątpliwie popołudniowe ogniska z kiełbaską, śpiewem i gitarą oraz obecność naszych niecodziennych gości! W dniach 09.06.2019 - 19.07.2019 odwiedzają nas międzynarodowi wolontariusze w ramach wymiany studenckiej organizowanej przez AIESEC Polska ze Szkoły Głównej Handlowej. Gościć u nas będą:

- Max - Stany Zjednoczone (angielski)

- Diego - Meksyk (angielski + hiszpański)

- Gabriela - Kolumbia (angielski + hiszpański)

Dodatkowo z dużym prawdopodobieństwem w dniu 14 czerwca będziemy gościć grupę ok. 30 studentów - wolontariuszy z wydziału resocjalizacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!

Jeżeli chcecie wspomóc akcję "wiosenne porządki" i poznać interesujących ludzi z najdalszych zakątków świata zapraszamy!

W najbliższych dniach utworzymy wydarzenie na Facebooku gdzie uzyskacie więcej informacji o naszej akcji. Dziękujemy!

Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic