Wesołych Świąt

Drodzy przyjaciele 💙🧡💛💚

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia od całej Fundacji Sławek. ☃️🎄❄️

Życzymy Wam wszystkim, aby nowo narodzony Jezus zamieszkał w Waszych sercach, napełnił je miłością i dobrze się w nich czuł. Dzieciątko Jezus, przypomina nam, że jesteśmy otoczeni ludźmi nieprzypadkowymi. Każdy jest nam dany po coś.

Zatrzymajcie się na chwilę. Rozejrzyjcie się wokół. Może jest ktoś blisko Was kto potrzebuje pomocy, dobrego słowa, wysłuchania, przytulenia? Ktoś komu możecie ofiarować kawałek własnego życia. Czasem wystarczy okazać takiej osobie, że jest dla nas ważna, potrzebna i kochana.

Pamiętajcie: ⏩👉 dobro powraca a pomaganie jest fajne

Wszystkiego Najlepszego!

🌬 Ps. W nadchodzącym 2019 roku, życzymy Wam sukcesów na polu prywatnym i zawodowym oraz odwagi w czynieniu dobra.

Kochamy Was!

Zespół Fundacji Sławek