Zostań Ambasadorem Wolności!

Szanowni Państwo!


W imieniu Fundacji Sławek i naszych podopiecznych chciałbym przede wszystkim serdecznie podziękować za okazywane nam nieustannie wsparcie i pomoc. Dzięki Wam Fundacja może stale realizować szereg programów skierowanych do osób wykluczonych i ich rodzin. Graficzny skrót zrealizowanych przez Nas działań w 2016 roku znajdziecie Państwo tutaj. Aby dowiedzieć się więcej zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem Fundacji Sławek za 2016 rok. Środki przekazane przez Państwa w formie stałego przelewu jak również w ramach 1% podatku zostały przeznaczone na realizację wielu programów wspierających włączenie społeczne osób opuszczających więzienia, uzależnionych, bezdomnych czy osób z niepełnosprawnościami. Gorąco zachęcam do systematycznego wspierania naszych działań statutowych. Wspólnie możemy dokonać wiele dobrego!


Razem zmieniajmy świat wokół nas!


Prezes Fundacji Sławek


Marek Łagodziński


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Aby zostać AMBASADOREM WOLNOŚCI i regularnie wspierać nasze działania zleć w oddziale swojego banku lub ustaw przez bankowość internetową stałe zlecenie przelewu na:


Odbiorca:

Fundacja Sławek

02-956 Warszawa

ul. Gubinowska 7/57


Nr. Rachunku Bankowego:

84 1240 1109 1111 0000 0516 2676


Tytułem: "Darowizna na działania statutowe"


Sprawdź na co przekazujesz swoje wpłaty >>>


Dziękujemy


Zespół Fundacji Sławek

Zapisz

Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic