Zostań Ambasadorem Wolności!

 

 

Szanowni Państwo!

 

W imieniu Fundacji Sławek i naszych podopiecznych chciałbym przede wszystkim serdecznie podziękować za okazywane nam nieustannie wsparcie i pomoc. Dzięki Wam Fundacja może stale realizować szereg programów skierowanych do osób wykluczonych i ich rodzin. Graficzny skrót zrealizowanych przez Nas działań w 2016 roku znajdziecie Państwo tutaj. Aby dowiedzieć się więcej zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem Fundacji Sławek za 2016 rok. Środki przekazane przez Państwa w formie stałego przelewu jak również w ramach 1% podatku zostały przeznaczone na realizację wielu programów wspierających włączenie społeczne osób opuszczających więzienia, uzależnionych, bezdomnych czy osób z niepełnosprawnościami. Gorąco zachęcam do systematycznego wspierania naszych działań statutowych. Wspólnie możemy dokonać wiele dobrego!

 

Razem zmieniajmy świat wokół nas!

 

Prezes Fundacji Sławek

 

Marek Łagodziński

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Aby zostać AMBASADOREM WOLNOŚCI i regularnie wspierać nasze działania zleć w oddziale swojego banku lub ustaw przez bankowość internetową stałe zlecenie przelewu na:

 

Odbiorca:

Fundacja Sławek

02-956 Warszawa

ul. Gubinowska 7/57

 

Nr. Rachunku Bankowego:

84 1240 1109 1111 0000 0516 2676

 

Tytułem: "Darowizna na działania statutowe"

 

Sprawdź na co przekazujesz swoje wpłaty >>>

 

Dziękujemy

 

Zespół Fundacji Sławek

 

 

Zapisz

Please reload

Najpopularniejsze

Akcja "Wiosenne porządki" w Mieni

27.05.2019

1/9
Please reload

Ostatnio dodane

14.01.2020

Please reload

  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic