Mikołaj w Fundacji :)

06.12.2016

Można powiedzieć, że odwiedził nas w Fundacji Mikołaj :)
Firma Bookmaster.pl - Wysyłkowa Księgarnia Internetowa podarowała nam około 100 książeczek dla dzieci.

Dzięki temu dzieci, których rodzic - mam lub tata przebywa w więzieniu otrzymają podarunki. Książki będą rozdawane podczas organizowanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia przez Fundację Sławek spotkań i eventów świątecznych.

Fundacja Sławek od lat organizuje spotkania świąteczne w więzieniach. W spotkaniach uczestniczą dzieci, których rodzice odsiadują wyrok. podczas spotkań organizowane są gry i zabawy dla najmłodszych. Podczas spotkań dzieci otrzymują drobne upominki. Zależy nam bardzo by podczas tych spotkań mimo miejsca w jakim się one odbywają dzieci odczuły świąteczną atmosferę, mogły się pobawić i pobyć z obojgiem rodziców.

Chcesz wiedzieć więcej: http://www.fundacjaslawek.org/wsparcie-dla-rodzin
Dziękujemy serdecznie firmie Bookmaster.pl za to, że pomogła nam w tegorocznym przygotowaniu upominków dla dzieci !!!