Fani Mani na Mikołaja

06.12.2016

FANI MANI - jeszcze nie masz nic dla najbliższych z okazji Świętego Mikołaja...albo zastanawiasz się jak podołasz z prezentami pod choinkę dla najbliższych? Nie zwlekaj...już dziś wejdź na portal FaniMani i zamawiaj prezenty z dostawą do domu z 800 sklepów internetowych. Zamawiając prezenty wspieraj naszą organizację.

Fani Mani to serwis, który pozwala robić zakupy on-line. Dzięki temu unikasz kolejek, stania w sklepach, a zakupy możesz zrobić w dowolnej porze, w dowolnym miejscu bez konieczności wychodzenia z domu. Zakupione towary trafią na wskazany przez ciebie adres. A co najważniejsze kupując pomagasz :)

Kupując wspierasz organizacje pozarządowe  między innymi możesz wesprzeć Fundację Sławek decydując, ze to do nas trafia procenty od twoich zakupów.

Chcesz wiedzieć więcej: http://www.fundacjaslawek.org/kupuj-przez-fanimani