Bajka z pudełka – nagrania czas zacząć!


Akcja crowdfundingowa zakończona! Dzięki 11 osobom udało nam się zebrać 890 zł na nagrania. Cieszymy się bardzo, że znalazły się wśród Was osoby zdecydowane wesprzeć nasze działania, które mają pomóc dzieciom, których rodzic przebywa w więzieniu. Celem naszych działań jest chęć odbudowania jak najlepszych relacji więźnia z rodziną.


"Wiem, że moje maleństwo będzie słuchało bajeczki, którą codziennie przed snem będę mu czytała, przytulę go w myślach, wyśle aniołka by go uściskał i był przy nim gdy ja jestem w tym miejscu"- mama, osadzona A.Ś. Warszawa, uczestniczka projektu "Poczytaj mi"


"...program "Poczytaj mi" jest świetnym pomysłem na to, aby pomóc w utrzymaniu więzi pomiędzy dzieckiem, a skazanym rodzicem. Jest to świetny pomysł nawet na prezent od oddzielonego rodzica dla jego dziecka" - rodzic dziecka, które otrzymało nagraną bajkę.


O dalszych postępach w akcji „Poczytaj mi!” i dalszej realizacji przedsięwzięcia będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.fundacjaslawek.org i na naszym FB. Dołożymy starań by nagrania trafiły do dzieci na Święta Bożego Narodzenia.

Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic