Wyobraź sobie, że masz 25 lat więcej niż dziś...

 

„Jest 26 lipca 2041 roku. Pieniądze w formie fizycznej nie istnieją, wszystkie płatności dokonywane są wirtualnie. Dowody osobiste zostały zastąpione identyfikacją DNA. Ręczne prowadzenie samochodu jest nielegalne (...)Wyobraź sobie, że znalazłeś się w przyszłości. Jesteś w stanie się w niej odnaleźć? (..) 

 

Niewiarygodne jest to, że jak dobrze policzysz wychodzi, że masz o 25 lat więcej niż dziś. Spróbuj to sobie wyobrazić o 25 lat więcej niż w tym momencie…świat jest zupełnie inny niż dziś…

 

W ten sposób na swojej stronie Fundacja Pomost z Zabrza próbuje pomóc nam wczuć się w sytuację osoby, która po wielu latach wychodzi z więzienia. Bardzo nam się podoba ten pomysł …być może wielu osobom pozwala naprawdę poczuć choć przez chwilę, że ktoś kto wychodzi z więzienia nie mogąc się odnaleźć bardzo chętnie wróci do swoich „starych” znajomych i starych przyzwyczajeń.
Fundacja Pomost działa na Śląsku. Więcej informacji dla zainteresowanych na http://pomost.online/#/pl

 

Edward Szeliga, Prezes Fundacji i Stowarzyszenia Pomost przedstawia się na stronie "Wyszedłem z więzienia po 7 latach i 8 miesiącach. Pierwsze kroki skierowałem do sklepu. Wytrzymałem tam może 4 minuty. Wszystko mnie bombardowało: szum kółek wózków, natłok ludzi, głosy. Wszystko. Łącznie z kolorowymi światłami. Musiałem uciec. Przed sklepem myślałem: nie dam rady kupić spodni, nie dam rady być między ludźmi? Wtedy postanowiłem pomóc takim jak ja. Po długim i intensywnym czasie pracy nad sobą osiągnąłem swój cel” 

 

Adres: Fundacja Pomost, 41-800 Zabrze, ul. Wolności 276 II p
e-mail: pomost@poczta.pl, tel. 32 271 47 88, tel. 606 486 421
https://www.facebook.com/fundacjapomost/?fref=ts

Please reload

Najpopularniejsze

Akcja "Wiosenne porządki" w Mieni

27.05.2019

1/9
Please reload

Ostatnio dodane

14.01.2020

Please reload

  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic