Maciej Jankowski „Święty” – lider zespołu PARAGRAF 64 debiutuje ze swoim nowym projektem akustycznym


Już 3 września o godz. 18:00 w Centrum Promocji Młodych w Częstochowie przy ul. Focha odbędzie się debiutancki, plenerowy koncert Macieja Jankowskiego, twórcy tekstów, wokalisty, kompozytora i gitarzysty, lidera zespołu PARAGRAF 64. Koncert odbędzie się w ramach projektu edukacyjnego „Żywa Biblioteka”.


Więcej o projekcie Żywej Biblioteki:

https://www.facebook.com/events/639080939582929/


Maćkowi muzyka towarzyszyła od wczesnego dzieciństwa. Pierwszy zespół "SDR", gdzie grał na gitarze basowej współtworzył już w szkole. Po wielu latach, przebywając w zakładzie karnym ponownie sięgnął po gitarę, by wyrażać swoje uczucia. Muzyka i słowa w jego utworach opisują jego trudne doświadczenia życiowe. Słuchając jego muzyki trudno pozostać jej obojętnym. Maciej Jankowski stawia na muzykę - chce się rozwijać muzycznie. Chce trafić ze swoim przekazem do słuchaczy i pokazać im, że wszystko jest możliwe trzeba jednak być świadomym tego do czego się dąży i nie poddawać się.


Więcej informacji o nowej inicjatywie „Świętego”:

http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=21240

http://m.czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/1,106507,20593199,lider-zespolu-paragraf-64-realizuje-w-czestochowie-solowy-projekt.html


Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu!


"Prostownik myśli" nagranie z jednej z prób nowego projektu Macieja "Świętego" Jankowskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=6_Rf3vOMGKw&feature=share


Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic