SPRAWNI I WOLNI


Informujemy, że nasz projekt pn. „Sprawni i wolni”, w ramach którego więźniowie i byli więźniowie wspierali i pomagali osobom z niepełnosprawnością pielgrzymującym na Jasną Górę w ramach XXV Pieszej Pielgrzymki Osób Niepełnosprawnych w dniach 5.08.2016 -15.08.2016 r. dobiegł końca.


Nasi podopieczni, wolontariusze oraz pracownicy doszli na Jasną Górę i szczęśliwi wrócili. W związku z tym chcielibyśmy serdecznie podziękować za wsparcie duchowe i materialne naszej pielgrzymki - "SPRAWNI I WOLNI" :)


Dziękujemy ogromnie Wam wszystkim zaś w szczególności dziękujemy: Jakubowi, Elżbiecie, Irenie, Karolinie, Agnieszce i Annie, którzy zdecydowali się przekazać nam darowizny by możliwe było zorganizowanie pielgrzymki, wniesienie opłat pielgrzymkowych i zakupu jedzenia itd.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów pielgrzymki - Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej i uczestników XXV Pieszej Pielgrzymki Osób Niepełnosprawnych i za dobre serca nam okazane, modlitwę i wspólny trud!!!


Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic