"Dialog - niewykluczony!" - patronat Magnes TV


Mamy patronat medialny lokalnej telewizji Magnes TV nad warsztatami plenerowymi i VI Festiwalem Sztuki MieniaArt - telewizji Magnes TV. Cieszymy się bardzo i dziękujemy za wsparcie!!! Dzięki temu patronatowi mamy nadzieję dotrzeć z przesłaniem naszego projektu "Dialog - niewykluczony!" do szerokiego grona odbiorców!


MienaArt to wydarzenie, które organizujemy w ramach projektu pn. „Dialog – niewykluczony!” w tym roku pod hasłem „#nieskreślam” wydarzenie finałowe odbędzie się w dniu 10 września 2016 r. (sobota).


W naszym działaniu wspiera nas w tym roku Fundacja PZU, która współfinansuje projekt pn.„Dialog – niewykluczony!”. Naszym założeniem jest przełamywanie barier i stereotypów pomiędzy grupami osób wykluczanych w społeczności lokalnej małej wsi Mienia - gmina Cegłów. W ramach projektu zorganizujemy integracyjne plenerowe warsztaty artystyczne, w których udział wezmą więźniowie i byli więźniowie mieszkańcy ośrodka w Mieni, osoby z niepełnosprawnościami i deficytami poznawczymi, a także osoby starsze. Grupy te są postrzegane stereotypowo, społeczność często je wyklucza i izoluje się od nich ze strachu, lęku, niewiedzy. Chcemy to zmieniać!


Magnes TV to lokalna telewizja ceniąca tradycję oraz rozwój i postęp regionu. Prezentuje programy poświęcone tematom lokalnym i dotykać spraw mieszkańców powiatów: łukowskiego, radzyńskiego, ryckiego, lubartowskiego, siedleckiego. Telewizja Magnes.TV jest dostępna na platformie operatora telekomunikacyjnego: FEROMEDIA.


Więcej o telewizji: http://magnes.tv/

Więcej o projekcie: http://www.fundacjaslawek.org/#!blank-3/cxf5

Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic