Gratulujemy wszystkim i ogłaszamy koniec akcji „Czytam dotykiem” !!!

Dzięki Waszym wielkim sercom uzbieraliśmy kwotę 2389,50 zł w ramach akcji "Czytam dotykiem".

Dziękujemy wszystkim bardzo, bardzo serdecznie !!!

Cieszymy się, że dołączyliście do grona naszych darczyńców.


Wiemy, że wsparcie naszej organizacji wymaga odwagi i nie lada determinacji, bo Fundacja zajmuje się pomocą tym, których społeczeństwo dawno przekreśliło i którym nie chce dawać drugiej szansy! Dlatego tym bardziej dziękujemy Wam w imieniu tych, którym daliście szansę i którzy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy (lipiec - sierpień)zrobią coś dobrego. Dziękujemy w imieniu kilku więźniów z Zakładu Karnego Strzelcach Opolskich nr 2, którzy zaczną pracę nad książkami dla niewidomych i słabowidzących dzieci.


- Zgłosiłem się dobrowolnie do pomocy w wykonaniu książek dotykowych dla dzieci niewidomych, bo uważam, że w ten sposób będę pomocny innym, a tym samym mój czas tutaj spędzony będzie dobrze wykorzystany.

- Mam zdolności manualne i sprawne ręce więc dlaczego nie mam pomóc tym, którzy tego potrzebują.

- Nasze dzieci tęsknią za nami, bo nie mają z nami kontaktu przecież jesteśmy zamknięci, odizolowani, a te dzieci potrzebują rozwinąć swoją możliwość dotyku i kontaktu ze światem od jakiego one są odizolowane z powodu choroby – chcę pomóc


Dziękujemy także w imieniu dzieci, do których zrobione książki trafią!

Wykaz placówek z Systemu Informacji Oświatowej.


O dalszej pracy w Strzelcach Opolskich i planowanym na wrzesień - październik uroczystym przekazaniu książek placówkom będziemy Was informować na naszych stronach www i na FB.


Najpopularniejsze
Ostatnio dodane
  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic