PARAGRAF 64 w Nowym Yorku!

Klub muzyczny New York w Łódzi, 21 kwietnia odbył się koncert.

Czterech ludzi: "Święty", " Ryjek", "Kiler" i "Dziki" to faceci, którzy powtórnie odsiadują wyroki i tworzą najlepszą - zdaniem fachowców - kapelę więzienną w Polsce.

Członkowie zespołu PARAGRAF 64 zdecydowali się zmienić swoje życie diametralnie. Postawili sobie za zadanie świadczyć publicznie o zmianach w swoim życiu. Swoją twórczością pokazują, że dobre zmiany mogą następować w człowieku w każdym wieku i bez względu na bagaż doświadczeń. Zespół manifestuje zmianę swoich postaw angażując się i inicjując akcje pomocowe dla potrzebujących.

Chłopaki grają koncerty dla podopiecznych hospicjów, Domów Opieki Społecznej czy Domów Dziecka, angażują się w działania prowadzone przez ośrodki pracy z trudną czy Zakłady Poprawcze. Dają świadectwa, które mogą przekonać nieprzekonanych, że nie warto iść drogą, którą oni, kiedyś podążali! Zespół chce pomagać w szczególności dzieciom i młodzieży czego wyrazem jest dzisiejszy koncert w Łodzi zadedykowany Marcie Kołodziejczyk. Chłopaki pragną wesprzeć tę młodą osobę w jej leczeniu i rehabilitacji.

Pomóżmy chłopakom i za śpiewajmy z nimi dla Marty – dochód z koncertu zostanie przekazany na jej leczenie i rehabilitacje. Wszystkich Was, którzy chcecie pomóc zapraszamy.

Napisali o nas:   http://kalendarz.ngo.pl/wiadomosc/1910992.html#