Od dnia 7 kwietnia  trwa szkolenie w ramach projektu E.U.R.O.P.E. (European Union Rapprochement for Offenders and Pupils Education).

Od dnia 7 kwietnia  trwa szkolenie w Collegium Civitas w ramach projektu E.U.R.O.P.E. (European Union Rapprochement for Offenders and Pupils Education). Fundacja Sławek jest jednym z partnerów w tym projekcie. Warsztaty prowadzi pani Marynia Thun - Janowska.

Zaczęliśmy od materiału filmowego pani Anny Tatar ze Stowarzyszenia "Nigdy Więcej" Potem zawitał nieoczekiwany gość z Australii...opowiadał o przyjęciu i sytuacji w Australii syryjskich uchodźców…

Dziś drugi dzień zmagań naszych kursantów…„Winny” i „Wykluczony” z prof. dr hab. Paweł T. Dobrowolski, Collegium Civitas. Chcesz wiedzieć więcej.