KOLEJNA EDYCJA TRENINGU KONTROLI ZŁOŚCI

TRENINGI ZŁOŚCI

– Podaruj sobie spokój i dobry humor!

 

Treningi odbywają się w momencie, gdy zbierze się grupa. O naborach na nowe treningi informujemy na naszych stronach internetowych i FB. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w treningu skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 258 19 97 lub mailowo: biuro@fundacjaslawek.org

 

Na czym polega trening złości?


Jeżeli odczuwasz, że czasami robisz się zbyt łatwo agresywna czy agresywny, nie umiesz zapanować nad emocjami i nad tym, co mówisz do innych ludzi, szybko popadasz w irytację i równie szybko denerwują Cię ludzie, sytuacje, atmosfera, jeśli wiesz, że często podnosisz głos, krzyczysz na dzieci, podwładnych, bliskich, jesteś nieprzyjemna i niemiły wobec nieznanych Ci ludzi,  to ten warsztat jest dla Ciebie!

 

Zapraszamy na warsztat, który ułatwi Ci panowanie nad niechcianymi reakcjami i poprawi Twoją komunikację z innymi ludźmi.

 

Spotkanie odbywa się w małych 8-10 osobowych grupach, popołudniu, raz w miesiącu

W programie warsztatu między innymi:
- test agresywności – jestem czy nie jestem agresywny
- agresje duże i małe
- ćwiczenie komunikatów wartościowych i życzliwych
- sposoby komunikacji
- nieinwazyjny sposób komunikacji, czyli jak bezawaryjnie przekazywać swoje myśli
- złość w pigułce.

 

Ponadto podczas treningu będzie możliwość  wzajemnej wymiany doświadczeń i okazja do odbycia treningu relaksacyjnego. Uczestnicy poznają też przykłady i  skuteczne sposoby panowania nad emocjami – nauka kontrolowania złości.

  • Facebook Classic
  • Klasyczna YouTube
  • Twitter Classic
  • Google Classic